www.hotel-ubytovani.com
Penzion Svitavy Malaika - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Svitavy Malaika -  je k dispozici připojení na internetPenzion Svitavy Malaika - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Svitavy Malaika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Svitavy Malaika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Malaika
Kapitána Jaroše 446/69, Svitavy 56802
Česká Republika
Pension-Svitavy-Malaika@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Malaika ubytování Svitavy Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Malaika - ubytování Svitavy | Vítejte

 
Penzion Svitavy Malaika Penzion Malaika nelze přehlédnout především díky své červené fasádě. Penzion Malaika se nachází ve městě Svitavy u hlavní silnice E461 směr Brno, přímo naproti supermarketu LIDL a benzínové čerpací stanici ÖMW. Město Svitavy leží na samotné hranici východních Čech v mírně zvlněné krajině Svitavské pahorkatiny a patří k nejstarším městům Pardubického kraje.

Ubytování
Penzion Malaika nabízí celoročně kvalitní ubytování za příznivé ceny. K ubytování je pro hosty připraveno 7 pokojů s moderním vybavením. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí, připojením k internetové síti WIFI. Speciálními okny k zajištění odhlučnění. Pro děti je k dispozici dětská postýlka. Hosté penzionu Malaika mohou pro vlastní potřebu využít kompletně vybavenou kuchyňku včetně spotřebičů. Pro hosty penzionu Malaika je dále k dispozici parkování na vlastním parkovišti.

Okolí
Město Svitavy je důležitým dopravním uzlem. Protíná ho mezinárodní silnice, směřující od Vídně do Brna k nedaleké polské hranici. Svitavy leží na úpatí Českomoravské vrchoviny, na hranici Čech a Moravy. Je to jedna z ekologicky nejčistších oblastí. Můžete zde navštívit hrad Svojanov, propast Macochu s krápníkovými jeskyněmi, Smetanovu Litomyšl s renesančním zámkem a mnohé další historické zajímavosti.

Sportovní vyžití
Ve Svitavech je nově zrekonstruovaný víceúčelový volnočasový areál Svitavský stadion. Dále sportovní hala Na Střelnici je víceúčelovým sportovním zařízením evropské úrovně s hrací plochou 46x25m. V hale se pravidelně konají vrcholé sportovní akce a turnaje ve volejbale, basketbale a dalších sportech. Dále areál disponuje squash kurtama a čtyřmi dráhami bowlingu. V letním období je k dispozici venkovní městské koupaliště nebo celoročně krytý plavecký bazén.

Vzdálenosti
Centrum města Svitavy je 10 minut chůze od penzionu Malaika, supermarket je v sousedství, restaurace je 3 minuty chůze, autobusová zastávka je hned vedle penzionu Malaika.